تبلیغات

تصمیمی جالب درباره فیلمی ماندگار از اسکورسیزی

کد خبر: ۳۷۶۰۵۳

۱۰  بازدید

بتازگی در خبرها آمده که قرار است در مورد فیلم The Departed تصمیم جدیدی گرفته شود و به نوعی بازسازی از این فیلم ارائه گردد.

وب‌سایت فیلم نت نیوز: بتازگی در خبرها آمده که قرار است در مورد فیلم The Departed تصمیم جدیدی گرفته شود و به نوعی بازسازی از این فیلم ارائه گردد.تصمیمی جالب درباره فیلمی ماندگار از مارتین اسکورسیزی !

بحث سریال سازی از فیلم های محبوب و پرطرفدار چند سالیست روند افزایشی داشته است. دیروز خبری مبنی بر اقتباس سریالی شبکه "کرکل” از فیلم "اسنچ” ساخته گای ریچی منتشر شد. حالا شبکه آمازون نیز اعلام کرده که قصد دارد بر اساس فیلم ” The Departed ” جدامانده ساخته مارتین اسکورسیزی سریالی تهیه کند.

 خالق سریال "دیترویت 1_8_7 ” جیسون ریچمن فیلمنامه نسخه سریالی را مینویسد و داستان را از بوستون به شیکاگو منتقل میکند به مرکزیت پلیسی که قصد دارد به عنوان پلیس مخفی به گنگی از آمریکای لاتین نفوذ کند. اسکوزسیزی در دوره 79 ام اسکار در سال 2007 بعد از مدت های برای این فیلم اسکار بهترین کارگردانی را دریافت کرد. همچنین این فیلم برنده اسکار بهترین فیلمنامه، فیلم و تدوین نیز شد. هنوز مشخص نشده دو نقش کلیدی که در فیلم اصلی دی کاپریو و مت دیمن ایفا کردند را چه کسانی به عهده بگیرند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار