تبلیغات

آلفارومئو جولیتا 173میلیونی در بازار ایران+تصاویر

آلفاموتور اعلام‌کرده خودروی آلفارومئو جولیتا ۲۰۱۶ در دو تیپ Gi106 و Gi105 به صورت نقد و اقساط و بدون کارمزد به فروش می‌رسد.

آلفارومئو جولیتا 173میلیونی در بازار ایران

آلفارومئو جولیتا

 آلفاموتور اعلام‌کرده خودروی آلفارومئو جولیتا ۲۰۱۶ در دو تیپ Gi106 و Gi105 به صورت نقد و اقساط و بدون کارمزد به فروش می‌رسد. در طرح فروش ویژه مدل‌های ۲۰۱۶ از آلفارومئو جولیتا، قیمت پایه هر یک، به ترتیب برای مدل Gi106 حداقل ۱۷۳میلیون‌و۵۰۰هزار تومان و برای مدل Gi105 نیز حداقل ۱۶۵میلیون‌و۵۰۰هزار تومان است.

 آلفارومئو جولیتا 173میلیونی در بازار ایران

در خرید نقدی همان مبالغ ذکر شده به عنوان قیمت نهایی از متقاضی دریافت می‌شود؛ خریدار در خرید نقدی مدل Gi106 می‌تواند از بیمه بدنه رایگان و همچنین موعد تحویل ۷ روزه استفاده کند.
همچنین در صورت خرید نقدی مدل Gi105 با موعد تحویل ۱۰ روز کاری، خریدار از بیمه بدنه رایگان، سرویس ۱۰ هزار کیلومتر رایگان و سرویس ۲۰ هزار کیلومتر رایگان بهره‌مند می‌شود.

 آلفارومئو جولیتا 173میلیونی در بازار ایران


برای خرید اقساطی تیپ Gi105 از آلفارومئو جولیتا، با موعد تحویل ۱۰ روز کاری، مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت در زمان ثبت‌نام دریافت می‌شود؛ تسهیلات ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نیز برای آن در نظر گرفته شده که باید در اقساط ۱۰ ماهه و بازپرداخت ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومانی توسط خریداران پرداخت شود.


عصرخودرو

اخبار مرتبط:

کم کیفیت ترین خودرو بازار ایران کدام است؟

سوزوکی های جدید ایران خودرو در آستانه ورود به بازار+تصاویر

خودرو های خارجی 2016ارزان در بازار ایران +تصاویر

ورود یک خودروی چینی جدید به بازار ایران +عکس

خودروی برتر جهان سال ۲۰۱۶ در بازار ایران + عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار