تبلیغات

آیفون‌ 6 و 6 پلاس مشکل صفحه لمسی دارد

کد خبر: ۳۷۵۸۹۰

۳۳  بازدید

طبق خبری که وب‌سایت iFixit منتشر کرده است، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به مشکلی جدی برخورده‌اند که اپل از آن خبر دارد و هیچ برنامه‌ای برای درست کردن‌اش تنظیم نکرده است.

مجله دیجی کالا - امیرحسین میرزایی: طبق خبری که وب‌سایت iFixit منتشر کرده است، آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به مشکلی جدی برخورده‌اند که اپل از آن خبر دارد و هیچ برنامه‌ای برای درست کردن‌اش تنظیم نکرده است. شکایت‌های زیادی در فوروم‌های اپل ارسال شده است و کاربران زیادی گفته‌اند که صفحه لمسی گوشی‌شان خراب شده و یک خط عمودی مدام در بالای صفحه‌شان پرش می‌کند.

 آیفون‌ ۶ و ۶ پلاس مشکل صفحه لمسی دارد

بر و بچه‌های تعمیرکار وب‌سایت iFixit به این مشکل جدید آیفون‌های سری ۶، اسم «بیماری لمسی» را داده‌اند. این مشکل فقط در آیفون‌های تولیدی سال ۲۰۱۵ پیش می‌آید. تعمیرکاران حرفه‌ای در گفتگو به وب‌سایت iFixit گفته‌اند که در ماه صدها آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس به فروشگاه‌های‌شان آورده می‌شود که به مشکل صفحه لمسی برخورده‌اند. یکی از تعمیرکاران گفته است: "این مشکل آن‌قدر زیاد است که تصور می‌کنم تمام آیفون‌های ۶ آن را داشته باشند، اما در زمان آن را رو کنند.” آیفون‌ ۶ و ۶ پلاس مشکل صفحه لمسی دارد

تعداد زیادی از این افراد در ابتدا به پشتیبانی اپل مراجعه کرده‌اند، اما اپل به آن‌ها گفته است که مشکل صفحه لمسی را تنها در صورتی حل می‌کنند که از زمان گارانتی گوشی‌شان باقی مانده باشد، وگرنه افراد باید یک گوشی جدید بخرند.

فشار دادن صفحه، یا خم کردن گوشی، مشکل را برای مدتی کوتاه حل می‌کند، اما مشکل صفحه لمسی دوباره و با شدت بیشتر باز می‌گردد.
 

 

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید: 

 آیفون‌ 6 و 6 پلاس مشکل صفحه لمسی دارد

تعمیرکاران حرفه‌ای گفته‌اند که چیپ تاچ گوشی مشکل دارد و این مشکل می‌تواند با خم شدن طبیعی گوشی پیش بیاید. در نتیجه اتصال‌ها برقرار نمی‌شوند. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار