تبلیغات

بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد بوسیله تروریست‌های داعش+ تصاویر

به گزارش افکارنیوز،

 به دنبال همکاری نیروهای کرد حاضر در حسکه و ارتش سوریه، داعش کنترل بر این شهر را در تابستان سال 2015 از دست داد. با این وجود همچنان عناصر این گروه تروریستی در بخش‌های جنوبی حسکه فعال هستند و با نیروهای کرد مبارزه می‌کنند. 

بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد شهر حسکه سوریه بوسیله تروریست‌های داعش+ تصاویر بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد شهر حسکه سوریه بوسیله تروریست‌های داعش+ تصاویر بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد شهر حسکه سوریه بوسیله تروریست‌های داعش+ تصاویر

مشخص نیست این تصاویر که تروریست‌های داعش را هنگام انجام عملیات نشان می‌دهد، متعلق به چه زمانی هستند. اما داعش آخرین بار در ماه ژوئن سال جاری میلادی (31 روز منتهی به 12 تیر) به این شهر حمله کرد. در این گزارش تصویری که داعش آن را منتشر کرده همچنین بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد یگان‌های مدافع خلق (ی پ گ) نشان داده شده است.

بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد شهر حسکه سوریه بوسیله تروریست‌های داعش+ تصاویر بی‌حرمتی به اجساد نیروهای کرد شهر حسکه سوریه بوسیله تروریست‌های داعش+ تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار