تبلیغات

کارمند شهرداری تهران خودش را حلق آویز کرد+ جزییات

تکمیلی/شب گذشته رخ داد؛

کارمندان ناحیه 4 شهرداری منطقه 22 وقتی امروز صبح سرکار خود آمدند با جسد حلق آویز شده همکارشان مواجه شدند.

این پست‌های مجازی حکایت از آن داشت: فرد حلق آویز شده حدودا پنجاه ساله متاهل و کارمند بخش 137 ناحیه 4 شهرداری بوده است.اقبال شاکری عضو شورای شهر تهران، در مورد خودکشی یکی از کارگران ناحیه 4 شهرداری منطقه 22 به خبرنگار ما گفت: صبح امروز که کارگران فضای سبز شهرداری وارد موتور خانه شهرداری منطقه 22 می‌شوند با جسد حلق آویز شده همکارشان مواجه می‌شوند.

وی افزود: درکنار پیکر متوفی نامه‌ای یافت می شود که به دلیل مشکلات خانوادگی دست به چنین اقدامی زده است.

همچنین گیل آبادی مدیرکل روابط عمومی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با تایید خبر خودکشی، اظهار داشت: فرد حلق آویز شده در ناحیه 4 شهردار منطقه 22، 40 ساله بود و در بخش 137 فعالیت می‌کرد.

به گفته وی، در بخشی از نامه که از کنار جسد متوفی کشف شد، عوامل شهرداری دریافتند که خانواده اش به مرحوم اعتماد نداشته‌ و او در گذشته نیز دست به خودکشی زده که ناموفق بوده است.

مسئولان شهرداری منطقه 22  در اولین واکنش به این خبر به شورا آنلاین گفتند: واقعا ما هم نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده است و هنوز هیچ چیزی مشخص نیست. شب گذشته کارمندان بخش اجرایی ۱۳۷ هرچقدر دنبال آقای فرجی می‌گردند او را پیدا نمی‌کنند تا اینکه صبح امروز یکی از کارکنان بخش فضای سبز می‌بیند که آقای فرجی خودش را حلق آویز کرده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار