تبلیغات

طراحی سایت و نقش آن در افزایش فروش

در فضای کسب و کاری امروز طراحی وب سایت برای یک کسب و کار و یک صنعت دیگر به عنوان فعالیتی فانتزی تلقی نمی شود.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : جایگاه طراحی سایت مناسب در افزایش فروش کالاها و خدمات شما کجاست؟ در فضای کسب و کاری امروز طراحی وب سایت برای یک کسب و کار و یک صنعت دیگر به عنوان فعالیتی فانتزی تلقی نمی شود.صاحبان کسب و کار ها به طراحی وب سایت به عنوان یک  فعالیت استراتژیک و راهبردی در عرصه کسب و کار و به عنوان راهکاری جدی در افزایش فروش محصولات خود مینگرند.

امروز کمتر کسب و کار جدی را می بینید که در فضای مجازی فعالیتی نداشته باشد. این فعالیت ها از ارسال آگهی های رایگان اینترنتی در وب سایت های آگهی رایگان شروع شده و تا طراحی وب سایت های چند ده میلیون تومانی ادامه می یابد. این نشان میدهد که صاحبان کسب و کار و صنایع، اهمیت فضای مجازی و وب سایت های اینترنتی را در افزایش فروش محصولات خود دریافته اند.  

با این فرض که پذیرفته ایم طراحی یک وب سایت مناسب راهکار مناسبی برای افزایش فروش است در مرحله بعد باید نسبت به سیاستگذاری های لازم در این زمینه اقدام کنیم:

1-فرآیندهای تولید و انتشار محتوا و مطلب در سازمان و شرکت شما چگونه است؟

2-چه کسی قرار است مدیریت وب سایت را پس از طراحی آن بر عهده بگیرد؟

3-وظایف بخش ها و افراد مختلف در تغذیه اطلاعاتی وب سایت چیست؟

4- سیاست های شرکت طراحی سایت شما در خصوص پشتیبانی پس از اجرا چیست؟

پس از پاسخ به این سوالات، باید یک شرکت طراحی وب سایت، این پروژه را بر عهده بگیرد. این مرحله  با توجه به شرکت های متعددی که مدعی طراحی وب سایت هستند یکی از سخت ترین مراحل و بخش مهمی از تصمیم گیری شماست. کمی تحقیق در این مرحله میتواند از ضرر و زیان های آتی و اتلاف زمان و هزینه شما در فرآیند طراحی وب سایت به شدت بکاهد. بررسی نمونه کارهای قبلی شرکت ها و تماس با مشتریان آن ها و اندازه گیری میزان رضایت مشتریان در این زمینه می تواند راهگشا باشد.

پس از فرآیند انتخاب شرکت و پایان طراحی وب سایت، نوبت شماست تا با مدیریت صحیح وب سایت خود بتوانید بازدید کننده و مخاطب به وب سایت خود جلب کرده و از این طریق نسبت به افزایش فروش خود اقدام کنید. به جرات میتوان گفت دشوارترین مرحله ایجاد یک وب سایت موفق، به فرآیند پس از طراحی و به مدیریت وب سایت باز میگردد. این مرحله به زیر مرحله هایی شامل:

    تولید و مدیریت محتوا

    بهینه سازی برای موتورهای جستجو

    مدیریت کاربران

    و ...

باز میگردد. گرچه در بسیاری از موارد خیلی از صاحبان وب سایت ها حتی مرحله مدیریت وب سایت خود را نیز به شرکت هایی که در زمینه مدیریت وب سایت ها فعالیت کرده برونسپاری کرده و این فعالیت ها را هم واگذار میکنند. اما در صورتی که میخواهید خودتان این فعالیت را بر عهده بگیرید پیشنهاد میکنیم در این خصوص مطالعه کنید و مهارت های خود را افزایش دهید.

منبع: طراحی سایت هوشمند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار