تبلیغات

منصوریان مبعلی آینده را می‌خواهد

به گزارش افکارنیوز،

بازیکنی که به اذعان علیرضا منصوریان می تواند در آینده ای نزدیک به ایمان مبعلی فوتبال ایران تبدیل شود. سرمربی استقلال که دو فصل گذشته را در نفت سپری کرد و جوانان مستعد زیادی در این تیم داشت در حالی که از اولین خرید خود از تیم سابقش تا به اینجای کار خیری ندیده این بار روی بازیکنی دست گذاشته که فصل قبل با زدن گل دوم به پرسپولیس نامش را بر سر زبان ها انداخت.

منصوریان درست فردای همان بازی معروف با پرسپولیس که با برتری 2-0 شاگردان این مربی در نفت به اتمام رسید تصویری سلفی با مجتبی حق دوست زننده گل دوم نفتی ها به پرسپولیس روی صفحه اینستاگرام خود قرارداد و حق دوست را ایمان مبعلی آینده ایران نامید تا علاقه اش به سبک بازی این جوان را نشان دهد.

حالا با گذشت چند ماه از آن روز منصوریان وقتی از هافبک هایش در این فصل ناامید شد برای جذب این جوان رایزنی هایش را آغاز کرد به این امید که حق دوست بتواند ضعف های تیم او را برطرف و همان نقشی را ایفا کند که مبعلی در دو فصل گذشته برایش در نفت ایفا می کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار