تبلیغات

آغاز محدودیت ترافیکی در جاده های شمال

به گزارش افکارنیوز،

سرهنگ محمد نژاد رئیس پلیس راه مازندران گفت:محدودیت ترافیکی در سه محور ارتباطی مازندران با پایتخت از ساعت 12 امروز آغاز می شود و تا شنبه 6 شهریور ادامه خواهد داشت.

 

سرهنگ محمد نژاد افزود: تردد موتور سیکلت ها بجز موتور سیکلت های امدادی از ساعت 12 امروز تا 6 صبح شنبه در محورهای چالوس ، هراز و سوادکوه ممنوع خواهد بود.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت نیز در محور چالوس همچنان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه 5 شهریور تا یک بامداد روز شنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: برای تسهیل در بازگشت مسافران از مازندران به تهران، تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه تا یک بامداد روز شنبه از مرزن آباد به کرج نیز یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ محمد نژاد گفت: تردد کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 امروز، فردا و جمعه ازمحور هراز ممنوع است.

وی افزود: تردد تریلر ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 صبح تا 24 روزهای امروز و جمعه از تهران به قائمشهر و بر عکس ممنوع خواهد بود.

محور های هراز ، کندوان و سوادکوه سه محور اصلی ارتباطی تهران به مازندران است. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار