تبلیغات

اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم+تصاویر

در این مقاله رایج ترین اشتباهات مسافران را در رابطه با بسته بندی، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  بسته بندی وسایل سفر 
 بسته بندی نادرست برای سفر، می تواند در یک آن کل برنامه ریزیهای سفر را بهم بریزد. در این مقاله رایج ترین اشتباهات مسافران را در رابطه با بسته بندی، مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

1.انتخاب پارچه
احتمالا توجه به نوع پارچه آخرین چیزی است که در بسته بندی لباس مورد توجه قرار می گیرد.حتی ممکن است هنگام بیرون آوردن لباس ها در مقصد متوجه اشتباه خود در انتخاب لباس ها شوید.باید توجه داشته باشید که لباس هایی که انتخاب می کنید دارای پارچه ای نباشند که زود چروک شوند ، زیرا ممکن است امکان یا زمان اتو کردن لباسها را نداشته باشید.همچنین باید انتخاب لباس و پارچه ی آن با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی مقصد باشد.

اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

2.بسته بندی بیش از حد کفش
شاید در مواقع خاص مثلا برای رفتن به عروسی نیاز به چندین جفت کفش داشته باشید، در غیر این صورت بسته بندی بیش از حد کفش اشتباهی بزرگ است. کافیست دو جفت کفش راحت، حال یکی می تواند کتانی و دیگری صندل باشد ( یعنی دو سبک متفاوت ) را همراه داشته باشید. راحتی کفش ها از نوع آنها مهم تر است.

 اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

3. بررسی آب و هوا
کمد لباس در سفر بیش تر از اینکه شیک به نظر برسد، باید کارآمد باشد. نوع لباسی که بسته بندی می کنید، باید با شرایط آب و هوایی مقصد همخوانی داشته باشد. اینکه لباس گرم بردارید و یا لباس خنک، همه به هوشمندی شما برمی گردد، پس قبل از رفتن به خوبی آب و هوای مقصد را چک کنید.

 اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

4.استفاده از وسایل دوکاره
همانطور که گفتیم به جای شیک بودن بهتر است به کارایی لباس ها توجه کنید. برخی لباس ها چندین کارایی دارند، مثلا از یک شال در سفر هم می توانید به عنوان یک روانداز استفاده کنید و هم در برخی مکانها آنرا به سر بیاندازید.

 اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

5. تعدیل رنگها
ممکن است اصلا مهم به نظر نرسد اما باید به آن توجه کنید. در خانه که هستید، هر لباسی که دوست دارید با هر رنگی بر میدارید، به مقصد که می رسید و چمدان خود را باز می کنید با دنیایی از رنگها مواجه می شوید که هیچ یک باهم همخوانی ندارد. بهتر است 75درصد از لباس هایی که بر میدارید دارای رنگ خنثی باشند و تنها 25 درصد از آنها رنگی باشند.

 اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

6. درک فرهنگ محلی
ممکن است پوشیدن لباسی در کشوری عادی به نظر برسد اما در کشوری دیگر توهین آمیز و یا حتی جرم باشد. پس قبل از سفر در رابطه با این موضوع تحقیقاتی داشته باشید. همچنین همراه داشتن یک شال یا روسری نیز برای استفاده در برخی مواقع، سرمایه گذاری بزرگی به حساب می آید.

اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

7. پیش رفتن با سلیقه ممکن است گران تمام شود
می دانیم که با نگاه به کمدهای خود دچار وسوسه می شوید اما باید بدانید در برخی مواقع حفظ این خوش سلیقگی در سفر، برایتان بسیار گران تمام می شود. مثلا می خواهید جواهرات خود را همراه داشته باشید اما اگر این وسایل دزدیده شوند باید چکار کنید!

اشتباهاتی که هنگام بسته بندی وسایل سفر انجام میدهیم

8.همراه داشتن لوازم آرایشی
ملزومات زیبایی و بهداشتی همیشه مورد توجه هستند و شاید یک ضرورت به حساب بیایند، اما باید بدانید که گاهی اوقات قوانین موجود در فرودگاه، مانع از آوردن برخی از این وسایل می شود.همچنین باید بدانید وسایلی نظیر شامپو و صابون در مقصد هم یافت می شود.تنها مقداری از این وسایل که ضرورت بیشتری دارد را بسته بندی کنید.

دالاهو

اخبار مرتبط:

نکات بسته بندی وسایل سفر,با این نکات وسایل بیشتری با خود ببرید+تصاویر

وسایل مورد نیاز برای سفر ایمن و لذت بخش

نکات مهمی برای بسته بندی مواد غذایی و هدایا در سفرهای هوایی+تصاویر

اشتباهات مهم وسایل سفر که اگر رعایت نکنید پشیمان میشوید

اصول کاربردی بستن چمدان+تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار