تبلیغات

آیت الله صدیقی: مسجد سلامت روح بشر را تضمین می‌کند

به گزارش افکارنیوز،

آیت الله صدیقی امام جامعه موقت تهران در اولین همایش محله مسجد محور که بعدازظهر امروز در حسینیه ارشاد برگزار شد، با بیان این مطلب که همانگونه که برای حفظ امنیت سیاسی خودمان نیاز به نیروهای انقلابی و نظامی داریم ، همانطور که برای حفظ سلامتی‌مان نیاز به برخی مراقبات و درمان‌ها و بسیاری موارد دیگر داریم، تمام اینها اگر بدون فرهنگ، اخلاق و ایمان باشد اثرگذار نخواهد بود.

امام جمعه موقت تهران با بیان این که کشورهای قدرتمند مسلح به اتم هستند اما تاکنون به هیچ جایی نرسیده‌اند و آمریکا نتوانسته‌ است امنیت آنان را تضمین کند، یادآور شد: امروزه وقوع جریانات تکفیری نشاندهنده این است که بشر برای تامین امنیت نیاز به اعتقاد، اخلاق و آشنایی با شرع و وظایف اجرایی دارد. لذا پیامبر اکرم(ص) در نخستین گامشان ساختن مسجد را محور قرار دادند. 

وی خاطر نشان کرد: این که می‌گوییم مسجد، مسجد محله محور به معنای محله قرآن محور، اخلاق محور، محبت محور و معنویات محور است و مسجد کانونی برای آموزش سبک مدیریت و معاشرت در فراز و نشیب‌های دنیا است. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار