تبلیغات

تشکر و قدردانی رئیس کمیته ملی المیپک از نامه پر مهر مقام معظم رهبری

95/06/02 - 17:25

شماره: 13950602001393

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/AL59P4 کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

رئیس کمیته ملی المپیک در نامه‌ای از نامه پرمهر مقام معظم رهبری تشکر و قدردانی کرد.

خبرگزاری فارس: تشکر و قدردانی رئیس کمیته ملی المیپک از نامه پر مهر مقام معظم رهبری

به گزارش خبرگزاری فارس، متن منتشر شده توسط رئیس کمیته ملی المپیک به شرح زیر است:

پیام پر از مهر و محبت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به کاروان المپیک 2016 ریو که با نام امام رضا(ع) به آوردگاه المپیک ریو اعزام شده بود، موجی از شادمانی را در دل مدال آوران، ورزشکاران، مربیان و مسئولان که در این مسابقات حضور داشتند، ایجاد کرد.

نگاه حضرتعالی به ورزش همواره باعث امید و انگیزه ورزشکاران بوده است. ما در بازیهای المپیک ریو سعی بسیار داشتیم که مجموعه ای از تلاش های ملت ایران را در راه سربلندی کشور به نمایش بگذاریم همانطور که فرمودید این تلاش ها و کوشش ها نیز برای شادمانی مردم ایران بود.

در المپیک ریو نقطه عطفی در تاریخ ورزش ایران رخ داد؛ بانوان مسلمان ورزشکار ایرانی با حجاب کامل در مسابقات شرکت کردند و در این راه یکی از جوانترین اعضای کاروان توانست در عین شایستگی برای اولین بار در تاریخ المپیک ایران به مدال هم دست پیدا کرده و گوشه ای توانایی بانوان سرزمین ایران اسلامی را به همگان ثابت کند.

کمیته ملی المپیک ایران به نمایندگی از کلیه فدراسیون های ورزشی، کادر فنی و مربیان رشته های اعزامی، ورزشکاران، داوران ایرانی که رقابت دیگر کشور را قضاوت کردند،کادر سرپرستی و تدارکاتی و رسانه های اعزامی از پیام پر از محبت شما سپاسگذاری می‌کند.

امیدواریم در میادین و مسابقات پیش رو با برنامه ریزی و تدارک بهتر آنطوری که شایسته ایران اسلامی عزیز است حضور پیدا کنیم و موفقیت ها،قهرمانی ها و مدال آوری های ورزشکاران ایرانی نیز بر گرفته از آموزه های اخلاقی و منش پهلوانی فرهنگ ایرانی و اسلامی باشد.

کیومرث هاشمی
رئیس کمیته ملی المپیک

انتهای پیام/آ

http://fna.ir/AL59P4

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار