تبلیغات

ورود سامانه بارشی به کشور قبل از گرم شدن هوا

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی قبل از روند افزایش دما در کشور از غرب وارد کشور شده و در 4 استان می بارد.

ورود سامانه بارشی

امیر سرکرده با اشاره به اینکه در سه روز آینده جو قالب در کشور آرام بوده و پدیده خاصی را نخواهیم داشت، گفت: در این مدت در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز،بوشهر و فارس شاهد افزایش ابر خواهیم بود. این پدیده منجر به بارش پراکنده در این مناطق می شود. 
 
وی ادامه داد: در شرق کشور همچنان شاهد وزش بادهای 120 روزه خواهیم بود و در زابل این وزش منجر به کاهش کیفیت هوا و دید می شود. 
 
به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی  امروز دمای هوای تهران به 32 درجه بالای صفر می رسد و پدیده خاصی برای این شهر پیش بینی نمی شود. 
 
سرکرده در پایان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از عصر پنج شنبه، گفت:با ورود این موج جدید شاهد بارش پراکنده باران در استان های آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و زنجان خواهیم بود.

وی در مورد موج جدید گرما به کشور گفت: از اواخر هفته گذشته شاهد روند کاهشی دما در کشور بودیم، اما دوباره از روز شنبه دما افزایش می یابد و این روند افزایشی محسوس بوده و هموطنان آن را حس خواهند کرد.  

خبرگزاری میزان

مطالب مرتبط:

اولین سامانه بارشی سال جدید، بعد از ظهر یکشنبه می آید

موج جدید سرما در راه است

هشدار هواشناسی درباره بازگشت زمستان

زمستان، هفته آینده بر می‌گردد!

کاهش دمای هوا با ورود توده سرد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار