تبلیغات

حسین پاکدل داور جشنواره تئاتر فجر شد

فرهنگ > تئاتر - سعید اسدی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر داوران بخش مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین پاکدل، جواد عاطفه و روزبه حسینی داوران مسابقه نمایشنامه‌نویسی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر هستند.

مسابقه نمایشنامه نویسی در مسیر حمایت از تولید نمایشنامه و ایجاد رقابتی مطلوب میان نویسندگان خلاق عرصه هنرهای نمایشی برگزار می شود. همچنین افزایش رغبت برای نویسندگان جوان و معرفی استعداد های نو در نمایشنامه نویسی از دیگر اهداف جشنواره در برگزاری این بخش به حساب می آید.

گروه داوران از میان 125 نمایشنامه خواهان حضور در این مسابقه ، 10 اثر را برای معرفی به جامعه تئاتر به دبیرخانه جشنواره اعلام خواهند کرد و از میان این آثار ، سه نمایشنامه برگزیده با همکاری انتشارات نمایش در مجموعه ای چاپ و همزمان با برگزاری جشنواره رونمایی خواهد شد.

نویسندگان برتر در مراسمی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. در این دوره میلاد اکبر نژاد مدیریت مسابقه نمایشنامه نویسی را به عهده دارد.

سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر با دبیری سعید اسدی  از اول تا دوازدهم بهمن ماه برگزار خواهد شد.

58247

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار