تبلیغات

بازدید دکتر سیف از پروژه مورد حمایت بانک مهر اقتصاد

رئیس کل بانک مرکزی از کارخانه ویتامین E که با حمایت بانک مهر اقتصاد در شهرک صنعتی آق قلا استان گلستان راه اندازی شده، بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی به همراه حسن صادقلو استاندار گلستان، حسینقلی قوانلو مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان، مدیران کل بانک ها و مسئولین استانی در آغازین روز هفته دولت از پروژه تولید ویتامین E در شهرک صنعتی آق قلا بازدید کردند.

رئیس کل بانک مرکزی در بازدید از این کارخانه، گفت: نظام بانکی اولویت اصلی خود را حمایت از تولید و واحدهای صنعتی و بنگاه های متوسط و کوچک قرار داده و در این راستا 7500 واحد در کشور جهت حمایت شناسایی شده اند.

رئیس کل بانک مرکزی خط تولید ویتامین E را گامی مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: این کارخانه با سرمایه ای معادل 45 میلیارد تومان راه اندازی شده و فاز دوم آن با هدف مصرف انسانی برای دهه فجر امسال آماده بهره برداری خواهد بود.

در حاشیه این بازدید، محمد سنچولی - رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان گلستان - گزارشی از حمایت مالی بانک مهر اقتصاد از تولید و صنعت داخلی به ویژه پروژه تولید ویتامین E  ارائه کرد و گفت: این بانک تمامی این اقدامات را با هدف اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت داده است.

سنچولی افزود: پروژه ویتامین E با حمایت مالی بانک مهر اقتصاد گلستان با اعتباری بالغ بر 344 میلیارد ریال که بخش عمده هزینه راه اندازی آن را شامل می شود، فعالیت خود را آغاز کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار