تبلیغات

آقای روحانی بگوئید که برای مشکلات کشور چه کردید؟

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان گفت: آقای روحانی نقد کردن را همه می دانند. بنابراین راهکار دادن و عمل کردن مهم و اساسی طلقی می شود. شما بگوئید که برای مشکلات کشور چه کردید؟

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : لاله افتخاری نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با عصر امروز در خصوص رویکرد دولت یازدهم در برجام اظهار داشت: آقای روحانی هر مشکلی که در کشور وجود دارد به دولت قبل نسبت می دهد و  چنانچه نقاط مثبت و قوت در کشور وجود داشته باشد، ازآن دولت یازدهم طلقی می کند.

 
این نماینده ادوار مجلس ادامه داد: البته در این شرایط سوالی که مطرح می شود این است که چگونه و چطور همه مشکلات کشور به دولت قبل بر می گردد؟ البته باید بدانیم که آقای روحانی با آگاهی کامل کشور را در دست گرفت و چنانچه بنا را به بیان ایشان بدانید، باید به ملت پاسخگو باشد که آیا توانسته است کمبودها و مشکلات کشور را رفع کند زیرا با علم بر مشکلات کشور مسئولیت اداره کشور را بر عهده گرفته است.

 
افتخاری تاکیدکرد: آقای روحانی باید به ملت پاسخگو باشد و باید بگوید که در ابعاد مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی با ارائه آمار و گزارش های مستند و رسمی که چه عملکردی داشته است و آیا توانسته است به وعده های انتخاباتی خود عمل کند. بنابراین اینکه همه مشکلات کشور را  یکجا به دولت قبلی ارجاع دهند، صحیح نیست.

 
افتخاری در ادامه به وعده های انتخاباتی روحانی اشاره و تاکید کرد: هیچ منطقی، شعار بی عمل و حرف بی سند را نمی پذیرد. البته آقای روحانی زمانی که در انتخابات 92 ورود کرد همه نقاط ضعف و قوت کشور را می دانست و با این آگاهی برای رفع مشکلات کشور شعار و وعده های بسیار داد. بنابراین چنانچه آقای روحانی در خود می دید که از پس اداره کشور بر نمی آید، بهتر بود در انتخابات ورود نمی کرد و یا حداقل به مردم شعار ها و وعده های می داد که بتواند به آن عمل کند.

 
وی در ادامه با بیان این که آقای روحانی سال پایانی دولتش را طی می کند اما همچنان به گذشته بر می گردد و همه مشکلات کشور را به دولت قبل مرتبط می کند، گفت: برخی افراد رویکرد آینده را در پیش می گیرند و می گویند که در آینده چه اقداماتی را انجام می دهند اما آقای روحانی برای عدم اجرای وعده های و شعار هایی که به مردم داده بود، به گذشته بر می گردد و گذشته را نقد می کند. 

 
نماینده سابق مجلس خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان گفت: آقای روحانی نقد کردن را همه می دانند. بنابراین راهکار دادن و عمل کردن مهم و اساسی طلقی می شود. شما بگوئید که برای مشکلات کشور چه کردید؟

 
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در خاتمه با پرسش این سوال که فرق آقای روحانی با نقادان و مدعیان در چیست، تاکید کرد: مشکل اول کشور این است که جای مطالبه کننده و پاسخ دهنده تغییر داده شده و آقای روحانی به جای پاسخ به مردم، خود یک پرسشگر شده است. البته مردم این موضوع را به خوبی درک کرده اند.

منبع:عصر امروز

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار