تبلیغات

قابلیت Night Mode در نسخه‌ی iOS توییتر

کد خبر: ۳۷۵۲۳۲

۶  بازدید

با فعال کردن این قابلیت، صفحه‌ی پیش روی شما که پس‌زمینه‌ای سفید با نوشته‌های تیره دارد، به یک صفحه با پس‌زمینه‌ی تیره و نوشته‌های سفید تغییر شکل می‌دهد.

مجله دیجی کالا - فرشته سلیمانی: توییتر یک ماه پیش قابلیت Night Mode را برای کاربران اندرویدی اپلیکیشن توییتر اضافه کرد. با فعال کردن این قابلیت، صفحه‌ی پیش روی شما که پس‌زمینه‌ای سفید با نوشته‌های تیره دارد، به یک صفحه با پس‌زمینه‌ی تیره و نوشته‌های سفید تغییر شکل می‌دهد. به این‌ترتیب خواندن توییت‌ها در نور کم آسان‌تر می‌شود. با خاموش کردن Night Mode صفحه‌ی توییتر شما به همان حالت قبلی برمی‌گردند.


 قابلیت Night Mode به نسخه‌ی iOS اپلیکیشن توییتر هم اضافه شد

خبر جدید این است که این قابلیت برای نسخه‌ی iOS اپلیکیشن توییتر هم عرضه شده است.

ضمنا خبرهایی درباره‌ی یک قابلیت جدید دیگر نقل شده که به‌زودی برای توییتر عرضه می‌شود. این قابلیت جدید نوعی امکان برای فیلتر کردن کیفیت محتوای تولیدشده است که از ظاهر شدن توییت‌های تکراری یا کپی‌شده در صفحه‌ی تایم‌لاین شما جلوگیری خواهد کرد و همچنین پیام‌های دارای محتوای تهدیدآمیز یا تمسخرآمیز را شناسایی می‌کند.

 قابلیت Night Mode به نسخه‌ی iOS اپلیکیشن توییتر هم اضافه شد

برای فعال‌سازی قابلیت Night Mode باید ابتدا تب Me در قسمت پایین صفحه را انتخاب کنید. حالا آيکون تنظیمات را لمس کنید و از این‌جا Night Mode را فعال کنید. برای غیرفعال کردن این امکان هم طبعا باید از همین مسیر اقدام کنید. البته اگر هنوز Night Mode را در آيفون یا آیپدتان نمی بینید، یعنی دستگاه‌تان فعلا این به‌روزرسانی را دریافت نکرده. پس چندروزی صیر کنید و احتمالا به همین زودی آن را در اپلیکیشن توییتر می‌بینید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار