تبلیغات

جاسازی بمب در قرآن، شیوه جدید داعش برای قتل‌عام +تصاویر

گروهک تروریستی داعش برای اجرای نقشه‌های پلید خود به سوء استفاده از قرآن روی آورده است.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ استفاده از قرآن‌های حاوی بمب، روشی است که گروهک تروریستی داعش به‌عنوان جدیدترین تاکتیک در پیش گرفته تا به آمار مسلمان‌کشی خود بیفزاید. گفته می‌شود مقامات رسمی آمریکا هم این موضوع را تأیید کرده‌اند که اعضای داعش قرآن‌های حاوی بمب را لابلای بوته‌ها و علف‌های کنار جاده می‌گذارند تا عابران با دیدن آنها به سمتشان بروند که البته برداشتن و باز کردن آنها مساوی است با انفجار.

استیو وارن، ژنرال ارتش آمریکا اذعان داشت چند مورد از این اقدامات در شهر الرمادی عراق گزارش شده است. استیصال و درماندگی در میان این گروهک تروریستی به جایی رسیده است که دست به اقدامات احمقانه اینچنینی می‌زند. این گروهک پیش از این بمب‌ها را درون یخچال و سایر ملزومات مورد استفاده مردم جاسازی می‌کرد.

حسن شمشادی خبرنگار صدا و سیما در سوریه با انتشار تصاویری از این قرآن‌ها در اینستاگرام خود نوشت:

"اجدادشان روزي به خدعه عمرو عاص، به وقتي كه جنگ عليه شان مغلوبه شده بود، قرآن ها را بر سر نيزه ها كردند، تا لشگر امام علي عليه السلام، فريبشان را بخورد و قرآن ناطق را وا نهند و امام عصرشان را وادار به پذيرش حكميت كنند . .
قرنها گذشت تا نوادگانشان كه ظاهري مسلمانان هم دارند، و از قضا همچون خوارج، قرآن هم مي خوانند و به ظاهر نماز هم بجا مي آورند، و به اسم جهاد در راه خدا، همه نوع جنايت مي كنند، براي مقابله با لشگر مقاومت، از قرآن ها به عنوان تله هاي انفجاري استفاده مي كنند، در سوريه و عراق .
عكس نوشت : جا سازي مواد منفجره در قرآن ها، شيوه اي ابتكاري ! از داعش در الخالدیه عراق.
پي نوشت : بارها گفته ام كه نبرد در سوريه و عراق با به ظاهر مسلماناني است كه نه بويي از اسلام برده اند و نه انسانيت را مي شناسند، و همچنان برخي ها با اين نظر، زاويه دارند.
اسلام به ذات خود ندارد عیبی ، هر عیب که هست ازمسلمانی ماست".

قرآن، دستمایه جدید داعش برای رسیدن به اهداف پلید

جاسازی بمب در قرآن، شیوه جدید داعش برای قتل‌عام +تصاویر

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار