تبلیغات

تجمع اعتراضی کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام مقابل فرمانداری ماهشهر

95/06/02 - 12:33

شماره: 13950602000562

نسخه چاپيارسال به دوستان http://fna.ir/2P1FJP کپی

آدرس مورد نظر کپی شد

جمعی از کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر‌امام در اعتراض به تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار و دستگاه قضایی مقابل فرمانداری شهرستان ماهشهر تجمع کردند.

خبرگزاری فارس: تجمع اعتراضی کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام مقابل فرمانداری ماهشهر

به گزارش خبرگزاری فارس از ماهشهر، جمعی از کارکنان قرارداد موقت پتروشیمی بندر امام از صبح امروز در اعتراض به وجود تبعیض در پرداخت حقوق و مزایا و اجرایی نشدن حکم اداره کار و دستگاه قضایی مقابل فرمانداری شهرستان ماهشهر تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع‌کنندگان که تعدادشان بیش از 100 نفر بود خواستار یکسان‌سازی قراردادهای جاری و آتی کارکنان قراردادی مدت موقت و پرداخت حقوق و مزایا با توجه به شرایط و محیط کار و کارگاه یکسان و یکنواخت و با استناد به ماده 27 قوانین حاکم بودند.

بر اساس این گزارش، معاون فرماندار شهرستان ماهشهر برای ارائه توضیحات لازم و رسیدگی به مشکل به وجود آمده در جمع معترضان حضور پیدا کرد.

سالم عبادی در جمع این تجمع‌کنندگان گفت: در چند روز گذشته جلساتی با مدیران ارشد پتروشیمی بندر امام برگزار شده و امیدواریم به زودی این مشکل برطرف و کارکنان پتروشیمی بندر امام به حق و حقوق خود دست پیدا کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، این تجمع پس از حضور و سخنان معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به پایان رسید.

انتهای پیام/72029/ق10

 

http://fna.ir/2P1FJP

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار