تبلیغات

حافظی: منتظر نظر پزشکی قانونی درباره مرگ نوجوان 13 ساله هستیم

حافظی: منتظر نظر پزشکی قانونی درباره مرگ نوجوان 13 ساله هستیم

جامعه > شهری - رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، گفت: برای جلوگیری از تکرار حوادث مشابه در بوستان‌های شهر تهران، لازم است ساختار HSE شهرداری تهران اصلاح شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،‌ رحمت‌الهر حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران، با اشاره به فوت نوجوان 13 ساله در بوستان الغدیر، گفت: روز گذشته بازدیدی از محل حادثه صورت گرفت. بر اساس گزارش‌های موجود، این نوجوان برای برداشتن توپ بازی به داخل آبنما وارد می‌شود و بنا به دلایلی که هنوز مشخص نشده است، بیهوش شده و بعد از خفگی، جان خود را از دست می‌دهد.

وی با بیان اینکه منتظر ارائه گزارش پزشکی قانونی در 10 روز آینده هستیم، افزود: واحد HSE وظیفه نظارت بر فضاهای فیزیکی بوستان‌ها را بر عهده دارد که زیرمجموعه شرکت شهر سالم است. این واحد چک لیست های نظارت را تهیه و تنظیم و برای اجرا به واحد دیگر ارسال می کند.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه از هم گسسیختگی میان نظارت و اجرا در این حوزه موجب آسیب می‌شود، تاکید کرد: انتظار داریم شهرداری تهران با اصلاح ساختار تشکیلاتی مانع از تکرار این حوادث شود.

234 42

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار