تبلیغات

قاهره خیابانی به نام مصدق دارد و تهران ندارد / انصاری: چهارراه پارک‌وی به نام دکتر مصدق نامگذاری شود

قاهره خیابانی به نام مصدق دارد و تهران ندارد / انصاری: چهارراه پارک‌وی به نام دکتر مصدق نامگذاری شود

جامعه > شهری - ایسنا نوشت: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد که چهارراه پارک وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود.

غلامرضا انصاری صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به کودتای 28 مرداد گفت: سال‌هاست که نام دکتر مصدق بر روی یکی از خیابان‌های قاهره نام‌گذاری شده اما متاسفانه در تهران هیچ نامی از مصدق بر خیابان‌ها نیست و پیشنهاد می‌کنیم چهارراه پارک‌وی یا خیابان نفت به نام دکتر مصدق نامگذاری شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم در جریان قرار گرفتن اعضای شورای شهر، از تمام مدیریت شهری گفت: به تازگی سازمان بازرسی کل کشور گزارشی در مورد واگذاری املاک تهران به صورت غیرقانونی ارائه کرده است، اما هیچ مطلبی در اختیار شورای شهر تهران قرار نگرفته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران همچنین با اشاره به قطع سخنان رییس جمهور گفت: رییس جمهور شخصیت اول اجرایی کشور است و شایسته نیست صدا و سمیا سخنان این فرد را قطع کند.

به گزارش ایسنا، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در پاسخ به انصاری گفت: تاکنون هیچ نامه‌ای از سازمان بازرسی کل کشور به شورای شهر ارسال نشده است.

۴۲۴۲

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار