تبلیغات

۳۰طرح ملی با مشارکت بانک صادرات تکمیل شد

​از بدو فعالیت دولت تدبیر و امید، بانک صادرات در زمینه اجرا و به بهره برداری رسیدن سی طرح در بخش های مختلف مشارکت داشته است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : این طرح ها در بخش های نیروگاهی، پتروشیمی، تولید  سیمان، دریانوردی و گردشگری به مرحله اجرا در آمده اند که علاوه بر اثر بخشی در توسعه اقتصادی کشور منجر به اشتغال آفرینی هم شده است.
نیروگاه سیکل ترکیبی ٤٨٤ مگاواتی زواره اصفهان،نیروگاه انرژی گستر جم یزد، سیمان خمسه و مند دشتی، پتروشیمی ایلام، کشتیرانی بنیاد، شناور مسیر آبی ایران و عمان از جمله طرح های یاد شده می باشند
این گزارش همچنین می افزاید در خلال این مدت ٨٩ طرح بزرگ به ارزش اعتباری بالغ بر ١٣٦ هزار میلیارد ریال در بررسی های کارشناسانه مورد تایید قرار گرفته و مصوب شده اند.
طرح های مصوب در سال آغازین دولت تدبیر و امید شامل ١٧ طرح بوده است که محل تامین منابع آن صندوق توسعه ملی، منابع داخلی بانک،تفاهم با سازمان ذیربط و بنگاه های اقتصادی زودبازده اعلام گردیده است.
همچنین در پنج ماهه امسال تاکنون ١٤ طرح  مصوب شده است که بالغ بر ١٠٨٧ میلیارد ریال،٧٢٥ میلیون دلار و ٣١١ میلیون یورو برای این طرح ها در نظر گرفته شده است.
بر پایه این گزارش با توجه به تاکید مدیر عامل بانک صادرات برای مشارکت در اجرای طرح های بزرگ اقتصادی انتظار می رود تا پایان سال جاری شمار بیشتری طرح بزرگ برای تامین و پرداخت تسهیلات  به تصویب برسد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار