تبلیغات

پرواز جنگنده‌های روسی از همدان متوقف نشده

کد خبر: ۳۷۵۲۶۰

۲۲  بازدید

خبرگزاری مهر: در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی، محمود صادقی نماینده تهران در تذکری گفت: در جلسه قبل تقاضایی به امضاء ۲۰ نفر از نمایندگان برای حضور مسئولان ذیربط جهت ارائه توضیحات در خصوص حضور هواپیماهای روسی در پایگاه نوژه به هیئت رئیسه ارائه شد. زیرا ما نباید پایگاه های خودمان را در اختیار قدرتهای جهانی قرار دهیم.

وی ادامه داد: این درخواست، برای هماهنگی و هم افزایی بیشتر بین قوا بود که متاسفانه تاکنون پاسخی به درخواست ما داده نشده است.

صادقی گفت: علی رغم اینکه پرواز این قدرت جهانی در این پایگاه متوقف شده است، تقاضای ما هنوز پابرجاست و تقاضای برگزاری جلسه غیر علنی داریم.

در ادامه، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرواز جنگنده‌های روسی از پایگاه هوایی همدان متوقف نشده است، گفت: ایران و روسیه در مبارزه با تروریسم، اتحاد دارد و این اتحاد به نفع مسلمانان منطقه است.

وی تصریح کرد: همچنان تاکید میکنم هیچ پایگاهی به هیچ کسی داده نشده و این پایگاه برای سوخت گیری است. اگر نمایندگان تقاضایی دارند، بررسی می کنیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار