تبلیغات

عاملان قتل فجیع جوان شیرازی دستگیر شدند

رییس کل دادگستری استان فارس از دستگیری عاملان جنایت هولناکی که با تبر در محدوده بولوار امیرکبیر شیراز مردی را مقابل چشمان همسرش به قتل رسانده بودند، خبرداد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از شیراز، به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس،علی القاصی مهر در توضیح این ماجرا گفت: به دنبال وقوع یک قتل در محدوده بولوار امیرکبیر شیراز که توسط چند نفر با تبر رخ داده بود با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار قرار گرفت.
وی اظهارداشت: در این خصوص تیم های ویژه اطلاعاتی و انتظامی در استان فارس تشکیل و ردیابی عاملان این جنایت در دستور کار قرار گرفت.
او افزود: ماموران امنیتی و انتظامی با انجام اقدامات گسترده و تلاش‌های شبانه روزی توانستند یکی از عاملان این جنایت را در ابرکوه شناسایی کنند.
وی بیان کرد: با شناسایی مخفیگاه این متهم در ابرکوه اکیپی از ماموران به مخفیگاه وی عزیمت کرده و نامبرده را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی گفت: با دستگیری این متهم سرنخ های دیگری نیز از یکی از متهمان به دست آمد و فاش شد که نامبرده به خرم آّباد گریخته است از این رو ماموران به آنجا رفته و وی را نیز دستگیر کردند.
رییس کل دادگستری استان فارس با تاکید بر این که پرونده این جنایت با حساسیت و به صورت ویژه در دستگاه قضایی استان رسیدگی می شود تاکید کرد: دستگاه قضایی استان فارس برای برخورد با این افراد مصمم بوده و به صورت ویژه پرونده آنها را بررسی و  حکم نهایی را صادر می کند.
گفتنی است در این درگیری که روز چهارشنبه گذشته رخ داد، مرد جوانی با اصابت ضربات تبر مقابل چشمان همسر باردارش به طرز فجیعی به قتل رسید و برادر همسر مقتول نیز با ضربات تبر مجروح شد.
پرونده این جنایت در شعبه هشتم دادسرای جنایی شیراز در حال رسیدگی  است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار