تبلیغات

تابلوهای تاریخ مصرف گذشته در کلانشهر شیراز!!

امروزه در کلانشهرها نصب تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی و مناسبتی در معابر و خیابان ها، به یک اصل در مدیریت شهری تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از شیراز، شهرداری کلانشهر شیراز نیز از این قاعده مستثنی نبوده و به مناسبت های مختلف شاهد نصب تابلوهای تبلیغاتی از سوی شهرداری در مناطق مختلف شهر می باشیم.
این عمل که در ایام مذهبی نظیر شهادت ها و اعیاد و یا مناسبت های مهم روز، شهرداری با هزینه زیاد اقدام به نصب تابلوهای مناسبتی می کند کار بسیار پسندیده ای است اما بعد از آن چه؟!
آیا تابلوهای نصب شده باید آنقدر بر در و دیوار شهر بماند تا یا باد و طوفان آنها را از بین ببرد یا آفتاب باعث پوسیدگی و از بین رفتن آن شود؟
آیا پس از نصب این تابلوها متولی خاصی در شهرداری شیراز وجود ندارد که با پایان یافتن تاریخ مصرف تابلوها، آنها را جمع آوری کند؟
به عنوان مثال و همانگونه که در عکس پیوستی این مطلب مشاهده می کنید تابلویی در مقابل ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز در زمان مسابقات جهانی کشتی در اردیبهشت ماه از سوی شهرداری نصب شد که به ورزشکاران خارجی در بدو ورود به شیراز خوش آمد می گفت و با گذشت سه ماه از آن زمان همچنان این تابلو در فرودگاه شیراز خودنمایی می‌کند.
در سطح شهر شیراز از این نمونه ها بسیار است و جا دارد برای سروسامان دادن به سیما و منظر شهری، شهرداری شیراز در اقدامی انقلابی نسبت به جمع‌آوری تابلوهای تاریخ مصرف گذشته!! اقدام نماید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار