تبلیغات

مرگ تلخ دو معلم درکارون

کد خبر: ۳۷۵۰۴۵

۲۷۱  بازدید

روزنامه ایران: دو معلم نیکوکار تنها چند ساعت پس ازمراسم تجلیل ازآنها در رود کارون غرق شدند.

 مجید موحدیان، مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در خوزستان دراین باره به ایرنا گفت:  دو معلم به نام‌های رحمان علیمی و جلیل محمودی غروب یکشنبه در رودخانه کارون در شوشتر غرق شدند.

وی گفت: یکی از معلمان در رودخانه در حال غرق شدن بود که همکار فداکارش برای نجات وی به رودخانه پرید اما متأسفانه هر دونفرشان غرق شدند. سه معلم عصر یکشنبه به همراه خانواده‌هایشان به شوشتر رفته بودند که دو معلم غرق شدند و خبر غرق شدن نفر سوم صحت ندارد. البته با تلاش آتش‌نشان‌ها ونیروهای امدادی جسد رحمان علیمی پیدا شده و تلاش برای کشف جسد جلیل محمودی نیزادامه دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان باوی در ادامه بیان کرد: ظهر یکشنبه از این دو معلم به عنوان معلمان نیکوکار آموزشی که به صورت رایگان به داوطلبان کنکور آموزش می‌دادند تجلیل شد.اما متأسفانه عصر همان روز هردونفرغرق شدند.

این درحالی است که به گفته مدیر جمعیت هلال احمر خوزستان، این استان در دو سال گذشته رتبه نخست آمار غرق شدگان را در کشور به خود اختصاص داده است. به گفته وی در سه ماه نخست امسال 65 نفر در این استان غرق شده‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار