تبلیغات

لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی

به گزارش افکارنیوز،

 یک نوجوان 12 یا 13 ساله عضو گروه تروریستی داعش که با بستن کمربند انفجاری سعی داشت عملیات انتحاری انجام دهد، به دست پلیس دستگیر شد. این نوجوان که پیراهن ورزشی بارسلونا به تن داشت، دیروز پیش از انجام عملیات انتحاری در شهر کرکوک در شمال عراق دستگیر شد.

لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر

24 ساعت پیش از این نیز یک کودک دیگر با بستن کمربند انفجاری به یک مراسم عروسی در ترکیه حمله کرد. در این حمله انتحاری 51 نفر کشته و بیش از 100 نفر زخمی شدند. روز یکشنبه نیز دو عامل انتحاری دیگر در کرکوک خود را منفجر کردند که در یکی از این حملات 3 نفر کشته شدند.

لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر

گفته می شود این نوجوان 12 ساله قرار بود خود را مقابل یکی از مساجد شیعیان در کرکوک منفجر کند.

لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر لحظه رعب آور جدا کردن کمربند انفجاری از نوجوان داعشی + تصاویر

اوایل سال جاری میلادی خبری درخصوص تولید نرم افزار آموزش زبان عربی برای کودکان به دست داعش منتشر شد که در آن از تصاویر کارتونی تانک، سلاح و تجهیزات نظامی نیز استفاده شده بود. 

این تازه ترین تلاش داعش برای القای اندیشه های انحرافی خود به کودکان است. داعش از این کودکان برای انجام عملیات انتحاری استفاده می کند. به تازگی ویدئوهایی از سوی داعش منتشر شده است که تمرینات نظامی سخت برای کودکان و همچنین سپردن مجازات های اعدام وحشیانه به دست آنها را نشان می دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار