تبلیغات

غمگین ترین ورزشکار در المپیک برزیل+عکس

 "ری سه گوانگ" ژیمناست کره شمالی با نمایش های عالی در رشته خود و پشت سرگذاشتن حریفان قدرتمند از کشورهای مختلف به روی سکوی قهرمانی رفت و مدال طلا را تصاحب کرد.

اما نکته قابل توجه در باره رفتار او اخم همیشگی در لحظات مختلف انجام حرکات ژیمناست، بعد از تشویق های تماشاگران و زمان رفتن روی سکو و در مقابل دوربین های عکاسان و فیلمبرداران بود.

مشخص نیست که غم و اخم این ورزشکار به مسائل شخصی ارتباط دارد یا به نوع رفتارهای مسئولان کره شمالی را ورزشکاران مرتبط است.

به دنبال انتشار عکس سلفی "لی اون جو" ورزشکار کره جنوبی و"هونگ اون جونگ" ژیمناست کره شمالی در مرکز ژیمناستیک ریودوژانیرو برزیل در شبکه های اجتماعی، رسانه ها و شبکه های اجتماعی ادعای تنبیه شدید ورزشکار کره شمالی و یا حتی مجازات اعدام را در صورت بازگشت او به کشورش مطرح کردند.

مسئولان کره شمالی همچنین با صدور دستور العملی ورزشکاران خود را از دریافت هدیه تلفن همراه سامسونگ ساخت کره جنوبی که به همه شرکت کنندگان در المپیک برزیل اهدا شد، منع کردند.

العالم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار