تبلیغات

کشف 14 نفر شتر قاچاق در یزد

کد خبر: ۳۷۴۹۷۷

۲۲  بازدید

خبرگزاری ایسنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: مأموران ایستگاه بازرسی شهیدمدنی یک دستگاه تریلی «ولوو» حامل 14 نفر شتر قاچاق فاقد مجوز دامپزشکی را توقیف کردند.

سرهنگ «محمدرضا مزیدی» با اشاره ضرورت مبارزه با قاچاق انواع کالا و ارز اظهار کرد: مأموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد یک دستگاه تریلی کشنده ولوو را که با محموله دام «شتر» از سمت شهرهای جنوبی عازم شهریار بود متوقف کردند.

وی تصریح کرد: با بررسی‌هایی که توسط مأموران پلیس صورت گرفت مشخص شد این تریلی دارای 14 نفر شتر قاچاق فاقد مجوز دامپزشکی به ارزش یک میلیارد و 450 میلیون ریال است که خودروی مورد نظر توقیف شد.

مزیدی با اشاره به دستگیری دو متهم و معرفی آن‌ها به مراجع قانونی ادامه داد: محموله شترهای قاچاق به دامپزشکی استان تحویل داده شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان یزد یادآور شد: دام‌هایی که بدون رعایت ضوابط بهداشتی و مجوز دامپزشکی وارد کشور می‌شوند به‌عنوان دام قاچاق تلقی شده و پلیس در جهت کنترل و نظارت بر این موضوع، احشامی را که فاقد مجوز دامپزشکی است به‌عنوان توزیع خارج از شبکه توقیف و برای سیر مراحل قانونی در اختیار دامپزشکی قرار می‌دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار