تبلیغات

بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب! - آکا

آکاایران: ولفگانگ دورهایمر مدیرعامل بنتلی تشکر کوچکی را از رولزرویس و در زمان عرضه ی مولسان جدید انجام داد. با توقف تولید فانتوم کنونی در سال جاری، بنتلی برای مدت زمانی خاص بازار سدان های فوق لوکس را در انحصار خود خواهد داشت.

وب سایت پدال: ولفگانگ دورهایمر مدیرعامل بنتلی تشکر کوچکی را از رولزرویس و در زمان عرضه ی مولسان جدید انجام داد. با توقف تولید فانتوم کنونی در سال جاری، بنتلی برای مدت زمانی خاص بازار سدان های فوق لوکس را در انحصار خود خواهد داشت.


,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب

بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب! - آکاسدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان

آکاایران: بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب!معنی سخنان بالا این نیست که مولسان جدید جانشینی ضعیف برای فانتوم است و آخرین بازبینی های صورت گرفته در مولسان کمک کرده تا این خودرو لطیف تر، لوکس تر و مغرورتر از همیشه باشد.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب

به گزارش آکاایران: شاید برای دیدن دقیق آنچه بنتلی در جدیدترین نسخه ی مولسان تغییر داده تقلا کنید و همین طور نیز هست و نمای بیرونی و داخلی خودرو بسیار شبیه قبل است. از جمله تغییراتی که صورت گرفته می توان به جلوپنجره ی باابهت جلو اشاره نمود که 80 میلی متر عریض تر شده و هم اکنون از پره های عمودی شبیه به مدل های تاریخی سود می برد.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب ,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب  
چراغ های گرد جلو هنوز هم حی و حاضر هستند اما از LED استفاده می کنند درحالی که لامپ های بیرونی هم اکنون با پرتوهای مرکزی به خط شده اند. طول کلی خودرو بیشتر از قبل شده و فاصله ی بین محورها که 250 میلی متر افزایش یافته اثر خود را فضای عقبی گذاشته است.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب ,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب  
طراحی کابین محدود شده اما به طور غیرقابل انکاری لوکس و خوش ساخت است. هر جا که نگاه می کنید چرم و چوب را به همراه جزئیات فیبر کربنی در دسترس در مدل های اسپید می بینید. سیستم اطلاعات سرگرمی کاملاً جدید بنتلی نیز جدیدترین تکنولوژی های روز را از طریق صفحه نمایشی 8 اینچی و هارد ذخیره ای 60 گیگابایتی در اختیار شما قرار می دهد.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب ,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب   ,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب   موارد ذکرشده به همراه حس خشنودی و رضایت زیاد در سرنشینان عقبی که حالا به مدد فاصله ی طولانی تر بین محورها از فضای زیادی برخوردارند وجود دارد. خودرو از پرده های شیشه ی استاندارد بهره می برد که به منظور جلوگیری از دیده شدن فضای داخل می توانند بسته شوند و همچنین صندلی های عقب دارای ماساژور و تکیه گاه هستند. همچنین محفظه ای برای لیوان های نوشیدنی در نظر گرفته شده و هر سرنشین در بخش عقب می تواند از میز تاشو و صفحه نمایش انفرادی استفاده کند.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب

اما راننده نیز با وجود پیشرانه ی 8 سیلندر 6.7 لیتری خشنود خواهد بود. این پیشرانه ی توئین توربو در فرم استاندارد خود (که هم اکنون به منظور کاهش مصرف سوخت به 12.1 لیتر از ویژگی غیرفعال سازی سیلندرها سود می برد) توانایی تولید 505 اسب بخار قدرت و 1020 نیوتون متر گشتاور را دارد که برای رساندن این سدان سنگین وزن در مدت زمان 5.3 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت و همچنین اعطای سقف سرعت 297 کیلومتر در ساعت کافی هستند.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب نسخه ی مولسان اسپید به لطف قدرت 530 اسب بخاری و گشتاور 1100 نیوتون متر سریع تر است. با اندکی فشار بر پدال گاز شاهد شتاب گیری سریع هر دو نسخه هستیم و این نیروی عظیم تجربه ی رانندگی اعتیادآوری را ایجاد می کند.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب در همان زمان به لطف کاهش لرزش های پیشرانه شاهد نجوای آرام خودرو هستیم. همانند هدفون هایی که نویزها را کاهش می دهند، این سیستم از سیگنالی استفاده می کند که لرزش های این پیشرانه ی 8 سیلندر را خنثی می نماید. بنتلی می گوید که این ویژگی می تواند نویزها را تا 15 دسی بل کاهش دهد.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب کیفیت سواری مولسان به طور شگفت انگیزی تحت کنترل بوده و شما را از سطح زمین کاملاً ایزوله می کند. سیستم فرمان نیز شما را از آسفالت ایزوله می کند که شاید به هرحال دل چسب نباشد اما به خوبی با احساس نرمی دیگر موارد مولسان هماهنگی دارد. این خودرویی برای طی کردن سریع پیچ ها نیست و برای این کار بسیار سنگین است اما سطوح بالای چسبندگی و پیشرانه ی قوی به این معنی است که مولسان هنوز هم می تواند به زمین چنگ بزند.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب جدا از لیست آپشن ها، آخرین نسخه ی مولسان قیمت 229360 پوندی دارد درحالی که نسخه اسپید برچسب قیمت 252 هزار پوندی را نشان می دهد. البته که افراد کمی این چنین پولی را در اختیار دارند اما بخش ویژه ی بنتلی می تواند بسته به سلایق افراد این خودرو را شخصی سازی نماید.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب ,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب  
هرچقدر هم در خودروی خود تکنولوژی و جذابیت داشته باشید اما باز هم به پای دست ساز بودن، لوکس بودن و کیفیت مولسان نمی رسد. جزئیات بهبودیافته ی این خودرو باعث شده تا مولسان متمدن تر و بهتر از قبل شود. پیشرانه ی 8 سیلندر غول آسای خودرو شاید تشنه باشد اما یکی از بهترین پیشرانه های دنیاست.
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب مشخصات بنتلی مولسان 2016
قیمت: 229360 پوند پیشرانه: 8 سیلندر 6.75 لیتری بنزینی قدرت/گشتاور: 505 اسب بخار/1020 نیوتون متر گیربکس: 8 سرعته اتوماتیک، دیفرانسیل عقب شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت: 5.3 ثانیه حداکثر سرعت: 297 کیلومتر در ساعت مصرف سوخت: 12.1 لیتر در هر صد کیلومتر
,سدان،لوکس،بررسی فنی،خودرو،بنتلی مولسان,[categoriy] بنتلی مولسان، یک لوکسِ فرصت طلب  

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار