تبلیغات

بهترین شاسی بلندهای 7 نفره - آکا

وب سایت پدال: از MPV های کلافه کننده خسته شده اید؟ مشکلی نیست، درکتان می کنیم. گاهی اوقات کاربردی  و شیک بودن بیشتری می خواهید. شما فضا نیاز دارید اما از آن تصور شلختگی که در فیلم ها نشان داده می شود گریزانید.


,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره

بهترین شاسی بلندهای 7 نفره - آکاخودرو،شاسی بلند،کراس اوور

آکاایران: بهترین شاسی بلندهای 7 نفره

اینجاست که شاسی بلندهای 7 نفره وارد میدان می شوند. شاید با انتخاب این خودروها قلب طرفداران محیط زیست را به دست بیاورید اما می توانید با این خودروها هرجایی که دلتان خواست بروید. همان طوری که این روزها بازار نشان می دهد، این خودروها دارای فضا، تجهیزات و جذابیت زیادی هستند.
تویوتا لندکروزر پرادو
به گزارش آکاایران: سری به صحراهای خاورمیانه بزنید و تعداد زیادی لندکروزر را در آنجا خواهید یافت و دلیل خوبی نیز برای این کار وجود دارد. این خودرو مستحکم و قابل اعتماد بوده و درحالی که فاقد دل فریبی رقبای اروپایی است اما خودروهای معدودی بهتر از لندکروزر کار خود را انجام می دهند. واقعاً اگر در صحرا و بیابان باشید، این خودرو بهترین است. ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره

  این خودرو در هر 100 کیلومتر 6.7 لیتر سوخت می سوزاند و قیمت آن از 35 هزار پوند آغاز می شود که نسبت به رقبای کره ای کمی گران تر است. صندلی های ردیف سوم نیز کمی محدود است اما برای دسترسی به صندوق بزرگ می توانند تا شوند.


,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره  

ب ام و X5
ب ام و تصمیم گرفته تا فضای بیشتری را در X5 ایجاد کند و اولویت را به این مسئله داده است. فضای بار بهتر از قسمت سرنشینان ششم و هفتم است اما صندلی های کودک به طور مناسبی کار خود را انجام می دهند و شما داخل یکی از لذت بخش ترین شاسی بلندها خواهید بود.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره این خودرو کم مصرف نیز هست و مدل سطح پایه و دیفرانسیل عقب sDrive 25d در هر صد کیلومتر 4.7 لیتر سوخت مصرف می کند. پیشرانه ی 8 سیلندر توربوی موجود در مدل X5 M می تواند در مدت زمان 4.2 ثانیه این خودرو را به تندی 100 کیلومتر در ساعت برساند. طراحی داخلی و کیفیت خودرو در حد و اندازه ی ب ام و بوده و تنها صندلی های عقبی نیاز دارند کمی بزرگ تر باشند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره  

مرسدس بنز GLS
برخی شاید بگویند که این خودرو بیشتر شبیه بلوک های مسطح است. بررسی ها زیادی نشان داده اند که این خودرو برای جاده های انگلستان بسیار بزرگ است و اگرچه راننده ها در این خودرو احساس خوبی خواهند داشت اما پارک کردن آن می تواند در شهر شلوغ عذابی بزرگ باشد.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره اگر قیمت آغازی 60 هزار پوندی نگرانتان نمی کند، پس مصرف سوخت 6.7 لیتری آن نیز نباید برایتان مهم باشد. دسترسی به صندلی های ردیف های عقب چندان آسان نیست اما با دست یافتن به آن ها می بینید که فضای بیشتری نسبت به رقبا دارند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] بهترین شاسی بلندهای 7 نفره  

لندروور دیسکاوری
دیدن دیسکاوری در بین این 10 خودرو جای تعجبی ندارد. شاید دیسکاوری دارای نقاط ضعفی باشد اما کیفیت ساخت عالی، آفرود خاص لندروور و راحتی بالا باعث می شوند تا این خودرو گزینه ای ایده آل به شمار آید.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]

کیفیت کابین نیز بالا بوده و شاهد طراحی مدرن آئودی هستیم. به لطف صرفه جویی 325 کیلویی در وزن، مدل جدید سریع تر، کم مصرف تر و لذت بخش تر از نسل قبلی است.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]  
هیوندای سانتافه
سانتافه امتیازهای خوبی را از کارشناسان این صنعت دریافت نموده است. این خودرو نمایی جذاب دارد و از سواری راحت بهره مند بوده و اکثر بررسی های صورت گرفته تحت تأثیر عملکرد خوب پیشرانه ی دیزل 2.2 لیتری آن قرارگرفته اند. مصرف سوخت این خودرو با گیربکس دستی 5 لیتر در هر صد کیلومتر است اما نمونه ی اتوماتیک اندکی پرمصرف تر است.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] صندلی های عقب این خودرو و پسرعمویش کیا سورنتو خیلی جادار نیستند؛ اما همانند اکثر شاسی بلندهای این لیست، کودکان خردسال می توانند به راحتی در آن ها جای بگیرند. قیمت خودرو از 27995 پوند آغاز می شود که آن را به ارزان ترین خودروی لیست بدل می کند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]  

رنجروور اسپورت
قیمت آغازی 60 هزار پوندی رنجروور به این معنی است که این مدل دو برابر سانتافه قیمت دارد اما اکثر خریداران رنجروور اسپورت به شما خواهند گفت که پرداختن این قیمت ارزشش را دارد. البته کودکان نشسته در صندلی های ردیف سوم شاید موافق این سخن نباشند زیرا این صندلی ها بسیار کوچک هستند اما به هرحال بودنشان بهتر از نبودنشان است.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] این خودرو تقریبا نیم تن سبک تر از نسل قبلی است و مصرف سوخت کمتری دارد. به طور شگفت آوری پیشرانه های دیزل این خودرو مصرف سوخت کمی دارند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]  

کیا سورنتو
شاید باید سورنتو را تنها و تنها برای یک دلیل انتخاب کرد: گارانتی چشمگیر 7 ساله. باور این موضوع سخت است اما سورنتو مزیت های دیگری نیز دارد. این خودرو بزرگ و جاافتاده بوده و فضای داخلی زیادی دارد. در سال 2015 نسل جدید سورنتو عرضه شد و کیفیت ظاهری و فضای بیشتری را برای هر 7 سرنشین ارائه می کند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] مصرف سوخت نسخه دیزلی زیر 6 لیتر بوده و یکی از ارزان ترین شاسی بلندهای 7 سرنشینه قابل سفارش می باشد.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]
لندروور دیسکاوری
صندلی های عقب دیسکاوری اسپورت در سفرهای طولانی مناسب نیست و در حالت پر بودن تمام صندلی ها فضای صندوق 194 لیتری دارد اما خوبی های بسیار دیگری وجود دارند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] تجربه ی رانندگی این خودرو به طور شگفت انگیزی درگیر کننده بوده و همه ی کنترل ها احساسی سفت و پاسخگو دارند و بالانس کلی شاسی خوب بوده و فرز و چابک نشان می دهد. اگرچه که کابین نمای خیلی جذابی ندارد اما کیفیت خوبی داشته و کاربردی است.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   مدل های سطح بالا کاملاً گران هستند اما قیمت آغازی خودرو حدود 33 هزار پوند می باشد.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]  

ولوو XC90
ولوو با مدل XC90 مستقیماً به رده ی اول این لیست پریده زیرا پکیجی کامل از شیک بودن، راحتی و ایمنی را عرضه می کند.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] نسخه های 2015 پیشرانه های اقتصادی تر و نرم تری دریافت نموده اند و سواری آرام تری دارند. فضای صندوق در حالت 5 سرنشینه زیاد بوده و حتی در حالت 7 سرنشینه نیز فضای زیادی وجود دارد و 450 لیتر فضای صندوق چندان با ب ام و سری 3 تفاوتی ندارد.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]  

مدل قدیمی XC90 شاسی بلند محبوبی بود زیرا در زمینه هایی که ادعا داشت بسیار خوب عمل می کرد. مدل جدید حتی بهتر هم هست بنابراین اگر شما یک شاسی بلند 7 سرنشینه با فضای زیاد می خواهید،XC90 می تواند گزینه ی خوبی باشد.
,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy] ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]   ,خودرو،شاسی بلند،کراس اوور,[categoriy]  

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار