تبلیغات

پروین نشان داد سایه اش مستدام است

کد خبر: ۳۷۴۹۶۵

۱۸۴  بازدید

مدیرعامل باشگاه هنرمندان گفت:علی پروین شان داد بزرگان فوتبال را می توان در زیر یک سقف جمع کرد.

کاپ: حسین یاریار درباره جلسه امروز میان خود و جمعی از پیشکسوتان فوتبال اظهار داشت:خاضعانه و فروتنانه از جواد نکونام عزیز بابت لطفی که به مجموعه هنرمندان داشت سپاسگزارم.او امروز بار دیگر بزرگی اش را نشان داد و بر ارزش های پهلوانی اش مهر دوباره ای زد.امیدوارم جامعه فوتبال کشور قدران زحمات این عزیز باشد و ما هم به عنوان عضوی کوچک بتوانیم برنامه خوبی برای تقدیر از او داشته باشیم.

وی ادامه داد:از علی پروین،بزرگ فوتبال ایران هم تشکر ویژه ای دارم.او در این چند روز نشان داد  سایه اش سنگینش بر این فوتبال همچنان مستدام است.علی آقا با فهرستی که داد و در اختیار کاپ قرار گرفت،نشان داد بزرگان فوتبال را می توان در زیر یک سقف جمع کرد.ضمن اینکه تلاش های خالصانه خداداد عزیزی،بهنام ابوالقاسم پور،محمد رضا مهدوی و سایر عزیزان در این روزها برای شخص من روحیه بخش بود.

یاریار افزود:لازم می دانم از رسانه ها بابت حمایت های خود در روزهای گذشته تشکر ویژه ای داشته باشم.آنها در این راه سخت ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم روز پنجشنبه مقابل ملت ایران روسفید شویم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار