تبلیغات

چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟ -آکا

آکاایران: ویزای توریستی یا روادید گردشگری تایلند در حال حاضر بدون نیاز به مصاحبه و با ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت تایلند در تهران برای گردشگران ایرانی صادر می‌شود. با آکا ایران  همراه باشید.

ویزای توریستی یا روادید گردشگری تایلند برای افرادی صادر می‌شود که به قصد گردشگری وارد کشور پادشاهی تایلند می‌شوند. مدت اعتبار ویزای توریستی، سه ماه پس از صدور آن است.

مقالات مرتبط ویزای توریستی یا گردشگری آلمان ویزای توریستی فرانسه مدارک موردنیاز برای درخواست ویزای شینگن آدرس و شماره تلفن سفارت و نمایندگی های خارجی مقیم تهران

با استفاده از این ویزا می‌توانید به مدت ٣٠ یا ٦٠ روز در تایلند اقامت داشته باشید و به اندازه‌ی مجاز گمرکی (یعنی ٣٠ کیلوگرم) بار با خودتان جا‌به‌جا کنید.

بانکوک چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟

چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟ -آکاویزای توریستی,روادید گردشگری تایلند,ویزای توریستی تایلند,مصاحبه,سفارت تایلند,ویزای تایلند

آکاایران: چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟

برای درخواست روادید توریستی، حضور متقاضی الزامی نیست و وقتی برای مصاحبه تعیین نمی‌شود. البته در مورد ویزای تجاری یا ویزای بلندمدت، مقررات متفاوت است و حضور متقاضی به منظور مصاحبه ضروری است. ویزای توریستی به شما امکان کار و تجارت نمی‌دهد و در صورتی که بدون اجازه‌ی کار، اقدام به اشتغال کنید، طبق قانون با شما برخورد خواهد شد. اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، تکمیل فرم تقاضای ویزا است. این فرم را می‌توانید از سایت سفارت پادشاهی تایلند در ایران دریافت کنید. فرم تقاضای ویزا باید در دو نسخه و برای هر کدام از مسافران به‌طور جداگانه تکمیل شود.

بانکوک چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟ ساعت کاری و آدرس سفارت تایلند در تهران

آدرس سفارت تایلند در تهران: خیابان بهارستان، پارک امین‌الدوله، شماره ٤

تلفن :۷۷۵۳۲۰۲۲۔۰۲۱ و ۷۷۵۳۱۴۳۳۔۰۲۱

آدرس اینترنتی : www.thaiembassy-tehran.org

ساعت کاری: یکشنبه تا پنج‌شنبه ۱۶-۸

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی تایلند ,ویزای توریستی,روادید گردشگری تایلند,ویزای توریستی تایلند,[categoriy] چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟

مدارکی که علاوه بر فرم تقاضای ویزا باید به بخش ویزای کنسولگری پادشاهی تایلند ارائه دهید، به شرح ذیل هستند:

 شناسنامه

 شناسنامه ایرانی و کارت ملی، کپی شناسنامه و کارت ملی کافی است.

گذرنامه ,ویزای توریستی,روادید گردشگری تایلند,ویزای توریستی تایلند,[categoriy] چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟

گذرنامه که باید حداقل شش ماه از اعتبار آن باقی مانده باشد.

عکس

 دو قطعه عکس رنگی واضح با زمینه روشن و با ابعاد ۴*۶ که کاملاً شبیه به چهره‌ی فعلی متقاضی باشد.

گردش حساب بانکی

مشروح گردش حساب بانکی در سه ماه اخیر و مانده حساب

پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی همراه با مهر بانک به سفارت ارائه شود.

بلیط هواپیما

 بلیط رفت و برگشت هواپیما به مقصد تایلند

 واچر هتل

 واچر هتل برای کل مدت اقامت

زمان و هزینه لازم برای اخذ ویزای توریستی تایلند بانکوک چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟

ویزای کشور پادشاهی تایلند به دو صورت عادی و فوری صادر می‌شود. هزینه‌ی ویزای عادی حدود پنجاه یورو است و هزینه‌ی ویزای فوری، در زمان درخواست ویزا، توسط شرکت اقدام‌کننده مشخص می‌شود. صدور ویزای عادی یک هفته و صدور ویزای فوری یک یا دو روز کاری زمان می‌برد.

شرایط تمدید ویزای توریستی تایلند ویزا چگونه ویزای توریستی تایلند بگیریم؟

 اگر به هر دلیلی، قصد اقامت بیشتر از مدت زمان قانونی ویزا را داشته باشید، باید به اداره‌ی مهاجرت بروید و تقاضای تمدید روادید یا تغییر نوع روادید بدهید.  اگر از مدت زمان ویزای شما باقی مانده باشد و تصمیم دارید به خارج از تایلند سفر کوتاهی داشته باشید و دوباره برگردید، باید اجازه‌ی ورود مجدد بگیرید. برای دریافت این مجوز، باید به اداره‌ی مهاجرت مراجعه کنید. مدارکی که برای این کار نیاز دارید:

 کپی گذرنامه ( صفحه‌ی اصلی، صفحه‌ی ویزا و مهر آخرین ورود)  فرم تکمیل شده TM-۸ که در اداره مهاجرت به شما داده می‌شود.  پرداخت مبلغی حدود ١٠٠٠ بات برای یک‌ بار ورود مجدد و ٣٨٠٠ بات برای چند بار ورود مجدد.

ماندن در تایلند به هر دلیلی، بیشتر از مدت زمان روادید، خلاف قانون است و فرقی نمی‌کند اقامت غیرقانونی شما یک روز باشد یا یک ماه؛ اگر توسط پلیس متوقف شوید با دردسرهای زیادی روبرو خواهید شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار