تبلیغات

ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن - آکا

نوشته شده در تاریخ 1395/05/26 در دسته بندی دیدنی های جهان از هر پنج قاره پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش قاره آسیا قسمت دیدنی های جهان از هر پنج قاره- ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن

آکاایران: اگر از ارتفاع می ترسید این گردشگاه در چین می تواند بدترین کابوس شما باشد که به حقیقت می پیوندد. این گذرگاه که حدود 1403 متر بالاتر از سطح زمین به یک طرف کوه متصل است به اندازه کافی ترسناک هست اما این که بدانید از شیشه ساخته شده آن را وحشتناک تر هم می کند.

 برترین ها: اگر از ارتفاع می ترسید این گردشگاه در چین می تواند بدترین کابوس شما باشد که به حقیقت می پیوندد. این گذرگاه که حدود 1403 متر بالاتر از سطح زمین به یک طرف کوه متصل است به اندازه کافی ترسناک هست اما این که بدانید از شیشه ساخته شده آن را وحشتناک تر هم می کند.


این گذرگاه در یک طرف کوه تیانمن در پارک جنگلی ملی ژانگجیاجی «Zhangjiajie» در استان هونان واقع شده و 100 متر طول و 5.2 متر عرض دارد. همان طور که در تصاویر زیر می بینید این گردشگاه برای کسانی که قلبی ضعیف دارند اصلا مناسب نیست اما کسانی که آن قدر شجاعت دارند که روی این گذرگاه راه بروندمنظره ای نفس گیر و بدیع پاداش خواهند گرفت که شاید دیگر هیچ جای دیگری چنین تجربه بی نظیری نداشته باشند.


به گزارش آکاایران: این پارک در واقع سه گردشگاه دارد که یکی از آن ها یک پل شیشه ای معلق در ارتفاع 180 متری می باشد. بنابراین اگر عاشق ماجراجویی هستید یا فقط می خواهید یک سلفی هیجان انگیز بگیرید می توانید این پارک را در لیست مقاصد سفرتان قرار دهید.

,گردشگاه،گذرگاه،شیشه ای،ارتفاع،چین،کوهستان،پارک ملی,[categoriy] ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن

ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن - آکاگردشگاه،گذرگاه،شیشه ای،ارتفاع،چین،کوهستان،پارک ملی

آکاایران: ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن

  ,گردشگاه،گذرگاه،شیشه ای،ارتفاع،چین،کوهستان،پارک ملی,[categoriy] ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن   ,گردشگاه،گذرگاه،شیشه ای،ارتفاع،چین،کوهستان،پارک ملی,[categoriy] ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن   ,گردشگاه،گذرگاه،شیشه ای،ارتفاع،چین،کوهستان،پارک ملی,[categoriy] ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن   ,گردشگاه،گذرگاه،شیشه ای،ارتفاع،چین،کوهستان،پارک ملی,[categoriy] ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن   ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن

دیدنی های جهان از هر پنج قاره -

ترسناک ترین گذر گاه شیشه ای در ارتفاعات کوه تیانمِن

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار