تبلیغات

برای کسب حمایت خانواده در سفر انفرادی این کارها را انجام دهید+تصاویر

اگر به عنوان یک زن تنها، قصد سفردارید و کمی ترس دارید و نمی دانید که چگونه می توانید حمایت خانواده و دوستان را در این سفر انفرادی دارا باشیدادامه را بخوانید.

سفر انفرادی 

 ممکن است به عنوان یک زن تنها، قصد سفر داشته باشید اما کمی ترس دارید و نمی دانید که چگونه می توانید حمایت خانواده و دوستان را در این سفر انفرادی دارا باشید. باید صاف و ساده باشید، ترس و استرس را کنار بگذارید و سعی کنید در برابر هرگونه اتفاق واکنش طبیعی داشته باشید.

 برای کسب حمایت خانواده در سفر انفرادی این کارها را انجام دهید

1. سعی کنید برخی تجربه ها را بدست آورید
خوب است که توانایی های خود را اگر در اولین تجربه ی سفر انفرادی خود نیستید، به اثبات برسانید. برای انجام هر کار جدیدی، مانند سفر به شهری جدید، زندگی و یا تحصیل در خارج، سفر به صورت انفرادی، باید شهامت و شجاعت داشته باشید. اگر فقط یکبار در انجام این کارها به موفقیت برسید، برای برداشتن قدمهای بزرگتر شجاعت و اشتیاق بیشتری خواهید داشت.

برای کسب حمایت خانواده در سفر انفرادی این کارها را انجام دهید

2. از تصمیم خود مطمئن باشید
اگر شما در مورد تصمیم خود برای سفر انفرادی به طور کامل مطمئن نیستید، درمورد نگرانیهای خود با دوستان و خانواده ی خود صحبت کنید. البته ممکن است هرکسی در رابطه با سفر انفرادی نظری داشته باشد، پس فقط از روی صحبت های یک نفر تصمیم گیری نکنید. از سوی دیگر باید ببینید که رویای سفر انفرادی شما را به اندازه ی کافی هیجان زده می کند یا خیر! اگر شوق زیادی در خود می بینید پس از همین الان برای این سفر پول پس انداز کنید.

 برای کسب حمایت خانواده در سفر انفرادی این کارها را انجام دهید


3. برنامه ای سفت و سخت داشته باشید
برنامه ریزی باید طوری باشد که تمام جزئیات را در بر بگیرد و جای هرگونه نگرانی را با داشتن اطلاعات کافی از بین ببرد. این برنامه را دقیق و با حوصله برای پدر و مادر خود شرح دهید تا نگرانی آنها نیز رفع شود. زمانی که نگرانی ها رفع شود، قطعا مورد حمایت قرار خواهید گرفت.

 برای کسب حمایت خانواده در سفر انفرادی این کارها را انجام دهید

4. ارتباط از طریق تماس تلفنی
برخی از واکنش های منفی خانواده در رابطه با این سفر انفرادی به دلیل نداشتن ارتباط در طول سفر است. آنها ممکن است مکانهایی مانند جنگل، کوه و راه های دور را تصور کنند که آنتن تلفن همراه شما در دسترس نخواهد بود و با این سفر مخالفت کنند. اما باید شما آنها را در رابطه با وجود وای فای و خرید سیم کارت محلی آگاه کنید.

برای کسب حمایت خانواده در سفر انفرادی این کارها را انجام دهید


5. درخواست برای اعتماد و حمایت آنها
یک دختر نباید تنهایی به سفر برود.یک جهان ترسناک خارج از اینجا وجود دارد. قطعا این عبارتها را خواهید شنید. این کاملا طبیعی است که پدر و مادر همیشه نگران فرزند خود باشند، اما این نگرانی برای دختران مخصوصا در سفر انفرادی بیشتر است. اما خانواده ها اینرا باید بدانند که برخی کشورها حتی از خانه ی خود نیز امن تر است. در این زمان باید بیشترین دقت را در انتخاب مقصد داشته باشید. به جایی سفر کنید که جرم و جنایت کم باشد و از ایمنی بالایی برخوردار باشد. بدین گونه می توانید خانواده ی خود را نیز قانع کنید.

کوله پشتی

اخبار مرتبط:

مزایای سفر انفرادی که بهتر است بدانید

اگر قصد سفر انفرادی دارید این نکات را فراموش نکنید+تصاویر

نکات مهم برای امنیت داشتن در سفر انفرادی+تصاویر

سفر انفرادی این فواید را برای شما به ارمغان می آورد+تصاویر

چطور از سفر انفرادی لذت ببریم؟/ راه های داشتن سفر لذت بخش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار