تبلیغات

کشف جسد در کنار هتل اوین

کشف جسد پسر جوانی که دست و پاهایش را بسته و او را در کنار هتل اوین رها کرده بودند معمای مرموزی را پیش روی کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داد.

 کشف جسد

ساعت ۹صبح امروز ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب در جریان کشف جسد یک جوان که ظاهرا از اتباع  افغان بود و به طرز مشکوکی به قتل رسیده بود در کنار هتل اوین تهران قرار گرفتند.

با اعلام این خبر به بازپرس کشیک بلافاصله اکیپی از کاراگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس ایلخانی بازپرس کشیک قتل در محل حادثه حاضر شدند.

بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که قربانی یک جوان ۲۰ ساله افغان و مجهول الهویه است که دست و پاهایش به سختی به هم گره خورده و آثار کبودی روی گردن این جوان نشان از آن دارد که وی از سوی عامل جنایت خفه شده است.

کارآگاهان با توجه به نحوه بسته شدن دسته و پاهای قربانی جنایت با طناب احتمال می دهند  مرد جوان در یک درگیری به قتل رسیده و جسد به این نقطه منتقل شده باشد.

بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور داد تا جسد به پزشکی قانونی منتقل شود و تحقیقات برای دستگیری عاملان این جنایت در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

 مهر

مطالب مرتبط:

کشف جسد مردی تنها در دزفول پس از یکسال + تصاویر 16+

كشف جسد جوان 27 ساله توسط سگها در كانال فاضلاب + تصاویر

کشف جسد زن و مرد جوان آویزان به درخت + عکس (18+ )

کشف جسد 900ساله از يک روستا ! + عکس

کشف بقایای جسد فاطمه کوچولو در مخزن آبنما

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار