تبلیغات

وقتی خسرو بیشتر از وریا غفوری می دود!

به گزارش افکارنیوز،

آبی‌ها با توقعات زیادی این بازیکن را جذب کردند. وریا یک بازیکن دونده و جنگنده بود اما در استقلال نشانه‌هایی از چنین بازیکنی نداشته است. حتی یکی از اعضای کادر فنی استقلال در این باره به وریا گفته است: «با توجه به سنی که خسرو دارد، ما تو را آوردیم که دوندگی در راست زیاد باشد اما شرایط طوری است که الان خسرو بیشتر از تو می‌دود!»

وریا در بازی‌های اول اعتقاد داشت از نظر بدنی مشکل دارد و اگر این مشکل را حل کند، می‌تواند آماده شود. وقتی او به تیم ملی دعوت شد، استقلالی‌ها امیدوار شدند که بتواند مشکل بدنی‌‌اش را رفع کند. مهدی طارمی هم از پرسپولیس دعوت شد و خیلی زود خودش در مصاحبه‌ای گفت: «ضعف بدنی‌ام در تمرینات تیم ملی برطرف شده است...»

حالا استقلالی‌ها با وریا غفوری در اردوی تیم ملی هم در ارتباط هستند و به این بازیکن گفته‌اند: «خواهشاً از تیم ملی آماده برگرد.» وریا هم به آبی‌ها گفته؛ فشار تمرینات کی‌روش بسیار خوب است و از نظر بدنی شرایط بهتری پیدا کرده است. کارلوس همیشه در تیم ملی بازیکنان را به خوبی تمرین می‌دهد و این مسئله باعث می‌شود تا بازیکنانی که ناآماده هستند هم به شرایط آرمانی برسند. او به ویژه روی ریکاوری بدنی بازیکنان حساسیت زیادی دارد و با وجود تمرینات سنگین، هیچ‌گاه اجازه نمی‌دهد بدن بازیکنان کپ کند.

وریا غفوری هم امیدوار است با آمادگی زیاد به جمع استقلالی‌ها برگردد و بتواند بعد از تعطیلات، بازی‌های بهتری برای این تیم انجام دهد البته بعضی‌ها معتقدند مصدومیت قدیمی این بازیکن مزید بر علت شده که او نتوانسته به شرایط آرمانی‌‌اش بازگردد اما این بازیکن مشکل مصدومیت ندارد و به آبی‌ها گفته قطعاً با آمادگی به جمع آنها برمی‌گردد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار