تبلیغات

راز بزرگ کیانوش رستمی

ساعت 24- قهرمان دسته 85 کیلوگرم المپیک ریو چند روز دیگر در مورد تغییر وزن خود تصمیم می‌گیرد اما تا آغاز مسابقات جهانی 2017 آن را اعلام نخواهد کرد.

کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم موفق به کسب دو مدال طلا و نقره المپیک، دو طلا، یک نقره و یک برنز جهان شده است. او همچنین رکورددار دو ضرب جهان و مجموع جهان و المپیک در این دسته است. پیش از آغاز بازی‌های المپیک ریو این وزنه‌بردار اعلام کرده بود که در صورت کسب مدال طلا شاید تغییر وزن دهد.

رستمی در مورد تصمیم خود نسبت به تغییر وزن بیان کرد: ابتدا باید چند روزی را استراحت کنم و بعد از آن تصمیم جدی را در مورد تغییر وزنم خواهم گرفت. من می‌خواهم که در چند وزن مدال بگیرم و رکورددار جهان باشم و این را در خودم می‌بینم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا در مسابقات جهانی 2017 در دسته 94 کیلوگرم وزنه خواهد زد، تصریح کرد: پناه بر خدا. این اتفاق تا لحظه آخر و نزدیک آغاز مسابقات جهانی به صورت راز باقی می‌ماند که قرار است در 85 وزنه بزنم یا 94 کیلوگرم.

ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار